Türkiye Finans Katılım Bankası Personel Alımı İlanları

Türkiye Finans Katılım Bankası Personel Alımları

Türkiye Finans Katılım Bankası Personel Alımına devam ediyor. Sizde Türkiye Finans Katılım Bankası’nda çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.

Türkiye Finans Katılım Bankası personel alımı hangi pozisyonlar için yapılacak diye bakacak olursak, karşımıza şunlar çıkıyor.

Açık Pozisyonlar

Analist (Yeni Mezun)

Genel Başvuru (TÜRKİYE)

Analitik Modelleme Yetkili Yardımcısı

Genel Başvuru (Engelli)

Gişe Asistanı

Makam Şoförü

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Yazılım Uzmanı

İngilizce Bilen Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Yazılım Yetkili Yardımcısı (Yeni Mezun)

Türkiye Finans Katılım Bankası personel alımı hakkında daha fazla bilgi almak ve başvuruda bulunmak isteyen adaylar aşağıda yer alan link adresini kullanabilirler.

http://www.kariyer.net/turkiye-finans-katilim-bankasi-is-ilanlari-c4594-p29477/

6 YORUMLAR

  1. Merhaba aof kamu yönetimi birinci siniftayim kpss p75 sizinle çalışmak istiyorum kendime her konuda güveniyorum lutfen dikkate alin

  2. Aof kamu yönetim 2. Sinf öğrencisiyim kps den 82 puan aldim 8 yıl yurd dışında şoförlük yaptım sizinle çalışmaktan mutluluk duyarim saygılar

  3. Bankanız da çalışmak istiyorum . Büro Yönetimi ve Sekreterlik Önlisans 2. sınıf öğrencisiyim. Okulla birlikte Pazarlama işiyle uğraşıyorum.İkna kabiliyetime ve müşterilerle karşılıklı konuşma kabiliyetime guveniyorum.Sizinle çalışırsam sizinde bana katabileceginiz güzel iş tecrübesi olduğuna inanıyorum.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here